Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi günümüzde otomatik cihazların hemen her ede yerini almasıyla alışılmış ve olağan bir işi yerine getirir hale geldiler. Oysa, yakın geçmişe bakıldığında ilk modellerden ve merdaneli cihazlardan sonra günümüzde kullanılan otomatik çamaşır makinelerinin ne denli önemli bir yol kat ettiğini görebiliriz. Çamaşır yıkanması işlemi bir ailenin tüm kıyafetleri ile bir güne sığdırılamayacak bir iş olarak özellikle de hanımların çok fazla vaktini alan bir iş idi. Bu vakitte en büyük enerjiyi temizliğin alacağı hemen düşünülebilir. Fakat, durum hiç de böyle değildi. Çünkü, elde sıkmak son derece zahmetliydi ve büyük bir güç gerektiriyordu. Çoğu zaman yıkama günlerinde aileler yardımlaşarak hallediyorlardı.

Merdaneli modellerin çıkmasıyla, belirli boyutlar için bu problem kısmen de olsa ortadan kalktı. Fakat yine battaniye ya da pike tarzındaki örtüler için bir çözüm bulunamamıştı. Aynı şekilde temizliğin derecesi ve kıyafetlerin yıpranmaması konusunda da bu kadar hassas davranmak mümkün değildi. Kurutma işlemi de en az yıkama kadar zahmetli ve vakit alan bir süreçti.

Her beyaz eşya türünde olduğu gibi bunlarda da konfor daima ön plandadır. Öncelik her zaman insanların yaşam kalitesini arttırmaya verilmektedir. Teknik servis olarak bizler bu ürünlerin sağladığı konforun kalıcı olmasını ve aksaklıkların hemen atlatılabilmesini sağlamak için çalışıyoruz. Yaşadığınız herhangi bir sıkıntıya mümkün olan en hızlı şekilde size ulaşarak müdahale etmek için uğraşıyoruz. Çamaşır makinesi arızaları ve montaj-kurulum işleri için firmamızla irtibat kurmanız halinde kaliteli hizmet almanız mümkün olacaktır.

Gaggenau Teknik Servisi

Gaggenau Teknik Servis